Açık Havanın Keyifli Markası
Vitello İle Tanışın!

Başterziler Group 60 yıl önce manifaturacılıkla başladığı ticaret hayatında bugün, Vitello markası ile ürettiği mobilyaların yanısıra imalatı Uzakdoğu’da yapılan Vitello Garden Concept bahçe mobilyalarıyla hizmet veriyor.

2010 yılında Vitello Mobilya’nın yanına Garden Concept markasınıda ekleyen Başterziler Grup otel – café – restaurant proje işlerinde aranılan bir marka haline gelmiştir. Bayileşme sürecinide hızla tamamlayan firmamızın Türkiye’nin her bölgesinde ve ilinde bayilikleri vardır.

Vitello Garden Concept, modern ve klasik çizgilerin harmanlandığı özgün tasarımlarını, bir çok ülkede kabul görmüş markaların üretim tesislerinin üst düzey teknolojisini kullanarak hayata geçiriyor.

“Sağlam, fonksiyonel, ergonomik, kaliteli ve ekonomik şartların hepsini birden sağlayan bir marka oluşturmak için yola çıkan firmamız, mobilya sektöründeki gelişmeleri yakından takip edip bunları ürünlerimize yansıtmak, yüksek ürün ve hizmet kalitesini rekabetçi fiyatlarla sunarak, tüketicilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktır.

Neden Biz?

7/24 Destek

Ürünlerimiz ile ilgili herhangi bir soru, sorun ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

play-icon

Diziler ve Sponsorluklar