Rattan Mobilyayı Popüler Yapan 5 Neden

1- Rattan bahçe mobilyalarının dış yüzeyi elde örüldüğü için benzersiz bir dokusu vardır. Hazeran, balık sırtı gibi farklı örgü tarzlarıyla görenlerin dikkatini çeker.

2- Rattan bahçe mobilyanızı birçok alanda rahatça kullanabilirsiniz. Hafif ve modern bir tarzıyla kış bahçenizde, balkonunuzda, havuz kenarında, bahçenizde, terasınızda ve birçok yerde kullanabilirsiniz.

3- Ağır ve hantal mobilya daha uzun ömürlü ve daha sağlam mobilya demek değildir. Kaliteli bir rattan bahçe mobilyasını rahatça hareket ettirebilirsiniz, uzun yıllar rahatça kullanabilirsiniz ve kolaylıkla temizliğini yapabilirsiniz.

4- Piyasadaki diğer ahşaptan yapılmış bahçe mobilyaları ile karşılaştırdığımızda bakımı çok kolaydır. Nemli bir bez ile rattan bahçe mobilyasının yüzeyini silmeniz veya bir kova sabunlu su ve sünger ile yüzeyini silerek kolayca temizliğini yapabilirsiniz.

5- Rattan bahçe mobilyalarının piyasadaki diğer bahçe mobilyalarına göre çok daha fazla çeşidi, modeli ve rengi bulunmaktadır. Sizin tarzınıza ve kullanacağınız yere göre en uygun mobilyayı kolayca bulabilirsiniz.

Paylaş:

Projeler

Sponsorluklar


Ölçüler cm birimidir.
Bize Ulaşın